Жастарға арналған кешкі миди көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46
Көйлектің ұзындығы: 76 см
Алдыңғы және артқы жағындағы V-мойын
Шифоннан түсірілген жеңдер
Драпталған белдемше мен Лиф,
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Қысқа/шағын |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Брошь |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 500 ₸




