Алдыңғы жағында ринстондармен әшекейленген әдемі миди көйлек
алдынан үлкен брошкалы ілгегі бар имитациялық туника
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Көйлектің ұзындығы: 103 см
Жеңнің ұзындығы: 40 см
Түсі Қара
Дөңгелек мойын сызығы
Төрттен үш жеңдер
Тіке пішілген көйлек.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Халықаралық өлшем | S |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 500 ₸









