Әйелдердің кешкі көйлегі - алдыңғы жағында драпировкасы бар шар
түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42 - 44
Миди ұзындығы: 88 см
Ашық иықтар, Әуе Атлас шар юбка
Түсі қара
Матаның түрі: Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Баллон |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸



