Белдіктері бар нәзік қызғылт кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42
Бұйымның ұзындығы: 142 см
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қызғылт
Бел орамасы: 69 см
Санның айналасы: 95 см
Кеуде қуысы: 85 см
Моншақпен кестеленген кеудеше
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 95 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 900 ₸




