Әйелдерге арналған жеңсіз, тік пішінді, блестки бар кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Көйлек іргелес, V-мойын сызығы бар түзу
Көйлек ірі блесткилермен және ұсақ моншақтармен кестеленген
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: 42, 44
Көйлектің ұзындығы: 147 см
Кеуде қуысы: 84 см
Бел орамасы: 66 см
Санның айналасы: 92 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Халықаралық өлшем | S |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, пайеткалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 100 ₸




