
Әйелдерге арналған 50 өлшемді тік кең жолақты миди жолақты күнделікті көйлек
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:52
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған күнделікті көйлек
түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы - 103 см
Жеңнің ұзындығы: 31 см
Бел көлемі: 85
Кеуде қуысының көлемі: 102
Санның көлемі: 108
Жеңдер шынтаққа дейін түзу, Дөңгелек мойын
Тіке ауыспалы көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 85 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Спорттық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



