Әйелдерге арналған үлкен өлшемді көйлек - көйлек
түрік өндірушілерінен
2 Бүйір қалта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Түсі | Ақ |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Көйлек-жейде |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Жамбас айналымы | 111 см |
| Бел орамы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 110 см |
| Стиль | Спорттық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | Тірек |
| Жең фасоны | Толық кесілген |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸






