Сіздерге кешкі коктейльді екі бөліктен тұратын көйлекті ұсынамыз
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46-48
Өте әсерлі көйлек барлық жағдайларға сай келеді.
Көйлек екі жиынтықтан тұрады - қара түсті ажурлы тоқылған үстіңгі көйлек және күміс түсті люрексі бар полиэстерден тігілген ішкиім сарафан
Тіке пішілген, жеңдері ұзын, дөңгелек мойын,
Көйлектің ұзындығы: 85 см
Жеңнің ұзындығы: 59 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Haihua Industry Group |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Қысқа/шағын |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 95 см |
| Бел орамы | 79 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Ажур |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 700 ₸





