Әдемі ұзын көйлек белі бойынша қиылған, белдемшесі бар жартылай күн юбкасы бар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50-52
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қызыл
Бұйымның ұзындығы: 128 см
Жеңнің ұзындығы: 55 см
Кішкентай гүлдері бар ұзын қызыл, ұзын жеңдері серпімді
Өте жеңіл, мыжылып қалмайды
Бөлінетін белдік, белбеуі бар жалпақ юбка фигураның барлық кемшіліктерін ақырын жасырып, фигураға жақсы сәйкес келеді
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Өндіруші | Evromoda |
| Халықаралық өлшем | XL-2XL |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Жамбас айналымы | 109 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸





