Ұзын асимметриялы сәнді кешкі көйлек
Белдіктерде, арқасы ашық
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Зәйтүн
Еденге дейін ұзын
Жамбасқа дейін драптау
Жалындаған қос белдемше
Бекіткіш: Алдыңғы жағында ринстондары бар үлкен найзағай
Өлшемі: 44
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 145 см
Кеуде қуысы: 88 см
Бел орамасы: 68 см
Санның айналасы: 94 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Құрамы | Polyester. Atlas |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Жасыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 200 ₸





