Өте әдемі көйлек кешке және әр күнге жарасады
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Матаның түрі: Полиэстер - Стрейч мақта
Ұзындығы: 87 см
Бел орамасы: 78 см
Кеуде қуысы: 94 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
- Түсі: Опа
- Тік, үшбұрышты ойығы бар
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | She |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Стрейч коттон |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Жең фасоны | желбіршекпен |
| Түсі | Ұнтақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 300 ₸






