Әйелдерге арналған тік пішінді көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Көйлектің ұзындығы:- 100 см
Материал - Стрейч Велюр
Сапа: Ыңғайлы, Жууға оңай, мыжылып қалмайды
Негізгі түсі: Қою көк
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Қою көк |
| Матаның түрі | Стрейч коттон |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Стиль | Спорттық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | қайықша ойындысы |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸





