
Шынайы былғарыдан және қой терісінен тігілген қысқы әйелдер былғары үлбірі.. Моутон үлбірі бар капюшон
165 000 ₸
- Бар
- Коды:3102
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған қой терісі - Қой терісінен жасалған бұйымдар
48 өлшемді қара түсті былғарыдан тігілген әйелдер үлбірі
Өлшемі: М (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
- Үлбірдің ұзындығы: 94 см
- Жеңінің ұзындығы: 66 см
- Табиғи үлбірден жасалған көлемді үлбірлі капюшон Мутон
- Мутон қой терісінен жасалған үлбір жылытқыш
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tiger |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 94 см |
| Өнімнің ені | 52 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Өнімнің ұзындығы | 94 см |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 165 000 ₸








