Новинка

Әйелдерге арналған қой терісі - Қой терісінен жасалған бұйымдар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемдері: 42/44/46
Бұйымның ұзындығы: 105
Жеңнің ұзындығы: 63
Өте әдемі қой терісі, әдемі бай капюшоны бар
Әйелдер үлбірі, қысқы, Аралас: Табиғи үлбір және былғары
-- Иіс сезу үшін оң жақтағы капюшонның жағасы ұзынырақ
- Үлбірлі-үлбірлі капюшон: Тасқан жүні
- Мех Мутон
- 2 Ойық қалта
- Сыдырмалы ілмек
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/46 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Құрамы | Тері, үлбір |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 105 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Өнімнің ұзындығы | 105 см |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 135 000 ₸










