
Әйелдерге арналған шынайы былғарыдан жасалған жібек (НУБУК) табиғи үлбір жағалы қой терісі
175 000 ₸
- Бар
- Коды:1027
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған жібек қой терісі - 44 өлшемді қой терісінен жасалған бұйымдар
Қысқы тон, былғары (Жібек)
Түрік өндірушілерінен
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ: ӨЛШЕМ РЕСЕЙЛІК ТОР БОЙЫНША БЕЛГІЛЕНГЕН
- Өлшемі: 44 (S)
- Үлбір жаға
- Қой терісінің ішінде Мех Мутон
- 2 Ойық қалта
- Үлбірдің ұзындығы: 113 см
- Жеңінің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tigar |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Ұзын |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Нубук |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Жаға түрі | Орамал жағасы |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 113 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Өнімнің ұзындығы | 113 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
| Матаның түрі | Тері |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Әрлеу тәсілі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Жеңнің пішіні | Ұзын |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸









