Әйелдерге арналған 46 өлшемді қой терісінен тігілген үлбір пальто
Түрік өндірушілерінен
Табиғи теріден және Таскана терісінен жасалған аралас әйелдер үлбірі
- Өлшемі: 46
- Түсі: Қара
- Үлбірдің ұзындығы: 100 см
- Жеңінің ұзындығы: 65 см
- Табиғи үлбір Таскана, Табиғи Былғары қой терісін өңдеу
- Моутон үлбірі бар капюшон
- Ілгек: Сыдырма
- Белдік жиынтықта
- 2 Қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tiger |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Құрамы | Табиғи үлбір |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу, Былғары кірістірулер |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Өнімнің ұзындығы | 100 см |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 135 000 ₸











