Әйелдерге арналған қой терісі - Қой терісінен жасалған бұйымдар
Түрік өндірушілерінен
Шынайы былғарыдан және үлбірден тігілген қысқы әйелдер үлбірі
- Түсі Қою қоңыр
- Қой терісінен тоқылған үлбірдің ішінде
- Моутон үлбірі бар үлкен капюшон
- Түймеленген, белбеуі бар
- Екі жапсырма қалта
- Бұйымның ұзындығы: 106 см
- Жеңінің ұзындығы: 65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tiger |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Шоколад |
| Пальто түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Бұзау терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 106 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Өнімнің ұзындығы | 106 см |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸











