Табиғи былғарыдан және табиғи үлбірден тігілген 48 өлшемді әйелдер үлбірі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48, 50
Әйелдер үлбірі (Қой терісінен жасалған заттар)
- Қой терісінің ішінде Мех Мутон
- Табиғи теріден тігілген шаль жағасы
- Түймелерде
- Түсі: Қызыл
Қой терісінен жасалған үлбірдің ұзындығы: 95 см
Жеңнің ұзындығы: 65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Түсі | Қызыл |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Қой терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Орамал жағасы |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 95 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Өнімнің ұзындығы | 95 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸











