Новинка

Әйелдерге арналған эксклюзивті қысқы ұзын табиғи былғары үлбірден тоқылған үлбір 46 - 48 өлшемді
220 000 ₸
- Бар
- Коды:105
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
46 - 48 өлшемдегі ұзын әйелдерге арналған қысқы қой терісі
Түрік өндірушілерінен
Табиғи теріден және теріден тігілген үлбір
- Эксклюзивті Қой терісі
- Қой терісінен жасалған бұйымдар
- Қой терісінің ішінде Мех Мутон
- Түймелерде
- Табиғи теріден тігілген жаға және Жеңдердегі манжеттер
- Бұйымның ұзындығы: 126 см
- Жеңінің ұзындығы: 67 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Волан жағасы |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 126 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Өнімнің ұзындығы | 126 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 220 000 ₸








