Жоғары сапалы шынайы былғарыдан тігілген, жағасы, жеңі және белбеуі бар басқа реңктің қарама-қарсы сәндік элементтері бар классикалық нұсқада тігілген әйелдер былғары плащы.
Үш түймелі бір төсті модель.
Белдіктегі, манжеттердегі, қалталардағы, жағадағы сәндік элементтер.
Сәндік әрлеуі бар екі жамау қалта.
Миди ұзындығы (тізеге дейін), бұл оны көйлектермен, юбкалармен және шалбарлармен үйлестіруге әмбебап етеді.
Қоңыр өңі бар қайырмалы жаға.
Плащ маусымдық кезеңге (көктем және күз) арналған. Сәнді күнделікті және іскерлік бейнелерді жасау үшін қолайлы.
Белді ерекшелеу үшін металл элементтері бар белдікпен тік кесілген.
Түрік өндірушілерінен.
Плащтың ұзындығы - 90 см (Миди)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Ағылшын шапаны |
| Материал түрі | Табиғи |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
| Аяқтау және безендіру | Металл фурнитура |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 105 000 ₸






