Күрең күрең күрең күрең күрең күрте (Марсала).
Пиджак плащтың жылтыр матасынан тігілген. Толтырғыш ретінде синтетикалық қыстағыш қолданылады.
Пиджак үлбірден тігілген сыдырмасы бар алынбалы капюшонмен жабдықталған. Жоғары жағасы тартпа желден қосымша қорғауды қамтамасыз етеді.
Орталық найзағай ілгегі.
Сыдырмалары мен қақпақтары бар практикалық жамау қалталары, сондай-ақ сол жеңдегі қосымша қалта.
Пиджактың жеңдері мен астыңғы жағы жақсырақ орналасуы және жылуды сақтау үшін тоқылған манжеттермен толықтырылған.
Фигураны ерекшелейтін 60 см қысқа фасой.
Түрік өндірушілерінен.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Күртке түрі | Бомбер |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Түсі | Күрең |
| Жаға түрі | Тірек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸





