Әйелдерге арналған ультра жеңіл күрте/мамық күрте, алынбалы капюшоны бар кәдімгі көк. Оның тік кесіндісі және көлденең тігісі бар, бұл оған заманауи көрініс береді.
Пиджак сыдырмамен жабылады және бүйірлік қалталармен жабдықталған.
Күз бен қыс үшін тамаша шешім.
Оңтүстік кореялық өндірушілерден.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Күртке түрі | тон |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Мамық |
| Түсі | Көк |
| Жаға түрі | Тірек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 74 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 900 ₸






