Қою жасыл түсті өте жылы қысқы күртеше/қой терісі
Пиджак/Қой терісі жылы жасанды үлбірден және эко-былғарыдан жасалған, текстуралы және мәртебелік көрініс үшін бөлек кірістірулерде қолтырауын өрнектері бар.
Тік сұлбасы және сыдырмасы бар орташа ұзындықтағы модель. Қой терісі үлбірі ринстондармен қапталған металл ілгегі бар белдікпен жабдықталған.
Сорғыш терең, негізгі бұйымға сәйкес келетін үлпілдек жүнмен өңделген.
Сыдырмасы бар 4 ойық қалта және 1 ішкі қалта.
Пиджак/қой терісі өте суық қысқа арналған.
Түрік өндірушілерінен
Күртенің ұзындығы - 73 см
Жеңінің ұзындығы - 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Маусым | Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш, Жүн |
| Түсі | Жасыл |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Белбеу |
| Қалта саны | 5 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 73 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 300 ₸






