Жартылай қондырылған сұлбасы бар, жұмсақ қатпарлары бар А-тәрізді белдік бойымен кесілген талғампаз бежевый пальто пальтоға әйелдік көрініс береді.
Қара жиегі бар тік жаға.
Кеудеде орналасқан түймелері бар сәндік көлденең қара белдіктердің төрт қатары бар ілгек - Клеванте.
Жеңдері ұзын, манжеттерінде сәндік элементтері бар қондырылған.
Бүйірлерінде ойылған қалталар.
Пальто ұзындығы - тізеден жоғары.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Түсі | Сарғыш |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Драп |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸







