Әйелдерге арналған ультра жеңіл күртеше, алынбалы капюшоны бар кәдімгі күрең күрең күрте. Оның тік кесіндісі және көлденең тігісі бар, бұл оған заманауи көрініс береді. Пиджак сыдырмамен жабылады және бүйірлік қалталармен жабдықталған.
Күз бен қыс үшін тамаша шешім.
Оңтүстік Кореялық өндірушілерден
Мидидің ұзындығы - 81 см.
Жеңінің ұзындығы - 60 см.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Күртке түрі | Көрпе |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтепух, Жасанды мамық |
| Түсі | Күрең |
| Жаға түрі | Тірек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 81 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, сыдырмасы бар |
| Мамық күртенің үлгісі | Қысқа пальто |
| Стиль | Қалалық |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Бұйымның түрі | Күрте |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸






