V-мойын сызығы және қысқа қанат жеңдері бар талғампаз қызыл көйлек.
Белді ерекшелейтін және бүйірінде белінде ринстондары бар жылан тәрізді брошьмен безендірілген орамалы және драпты кеудеше.
Үстіңгі бөлігінде қондырылған силуэт, ол ағынды әсерді тудыратын түбіне қарай тегіс кеңейеді.
Стиль:
Көйлек салтанатты іс-шараларға, кештерге және ерекше жағдайларға жарасады.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Таңқурай |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | қаусырмалы |
| Жең фасоны | Қанатша |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸





