Әйелдерге арналған палаццо шалбары жоғары белді қара түсті.
Палаццо шалбары кең аяқтарымен сипатталады олар белден кеңейіп, ағынды элемент жасайды.
Алдыңғы жағынан ортасына қарай түймелі және сыдырмалы ілмек.
Түсі - Қара, бұл оны әмбебап етеді және гардеробтың әртүрлі элементтерімен оңай үйлеседі.
Аяқтарды көрнекі түрде ұзартатын және бел сызығын ерекшелейтін жоғары белдік.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қара |
| Қону | Жоғары бел |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Твид |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 83 см |
| Бел сызығының ені | 70 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Құпия, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸




