
Көкірекшеде түрлі-түсті моншақтары бар спагетти белдіктері бар ақ әйелдер үсті
4 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:392
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Ақ мақта/зығыр матадан тігілген ақ әйелдер спагетти белдіктері.
Оның V-тәрізді мойын сызығы бар. Бүйірлерінде асимметриялы жиегі ұзартылған, астыңғы жағына қарай аздап жағылған бос кесінді.
Мойын сызығын қоса алғанда, үстіңгі бөліктің үстіңгі жағы ақ шілтермен безендірілген.
Лиф аймағы хаотикалық тәртіпте орналасқан үлкен моншақтармен/тастармен безендірілген.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Ақ |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Коттон |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Камни Swarovski |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸



