Жазғы үлгідегі әйелдерге арналған фигураға ерекше мән беретін қондырылған пиджак. Жағасы қайырмалы, жеңі қысқа. Ортасында орналасқан үш түймелі ілмек.
Пиджак ашық реңкте, біркелкі емес текстурасы мен өрнегі бар, бұл пиджакқа талғампаз көрініс береді.
Мақсаты:
Жазғы маусымға жарамды, костюмнің бір бөлігі болуы мүмкін немесе гардеробтың жеке элементі ретінде пайдаланылуы мүмкін.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| пенжек пен жакеттің стилі | Қысқа жеңді куртка |
| Түсі | Сарғыш |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Стиль | Классикалық |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Мойындық кесу фасоны | Жиналмалы жаға |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 27 см |
| Өнімнің ені | 94 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 100 ₸




