Әйелдерге арналған жамбасқа дейін жететін, жеңі қысқа, қондырылған пиджак/жакет.
Екі қатарға орналасқан көптеген сәндік металл түймелері бар орталық бекіткіш.
Кеудеде және төменгі бөлікте әрқайсысы металл түймемен безендірілген екі қалталы ілмек қақпақшалары бар.
Стиль:
Мундирлі немесе Милитарлы түймелер мен қақпақтардың орналасуына байланысты. Күнделікті өмірге арналған тамаша шешім.
Өлшемдері: 38, 40, 42
Түрік өндірушілерінен.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| пенжек пен жакеттің стилі | Қысқа жеңді куртка |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Коттон |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Стиль | Қалалық |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Мойындық кесу фасоны | Қытай тірек жағасы |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 22 см |
| Өнімнің ені | 78 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 200 ₸







