Қысқа жеңді қанатты және V-мойын сызығы бар гүлді басып шығарылған ұзын әйелдер көйлегі және күміс түсті үшбұрышты брошь галстукі.
Аққан силуэт жасайтын сыналары бар жалпақ юбкалы көйлек.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Кеуде айналымы | 101 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қанатша |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | Брошь |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸




