
Әйелдерге арналған көгілдір түсті ринстоннан жасалған иісті көйлек V-мойын Қысқа жеңдер
8 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1921
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған көгілдір түсті миди көйлек, V-мойын және қысқа жеңдер және белге баса назар аударатын белдік. Иіс сезу стилінде жасалған. Көйлек декольте тұсында сәндік ринстондармен безендірілген.
Бұл көйлек үлгісі жан-жақты және әртүрлі пішіндерге сәйкес келеді.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Көгілдір |
| Матаның түрі | Алекс трикотаж |
| Көйлек фасоны | Иісі бар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸



