Әйелдерге арналған трикотаж блузка/Ұзын жеңді Лонгслив, дөңгелек мойын.
Бел аймағындағы сәндік шілтерлі кірістіру/Гүлді өрнегі бар кеуделер.
Манжеттерінде бұдырлы және шілтерлі бөлшектері бар жалпақ жеңдер.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 95 см |
| Кеуде айналымы | 91 см |
| Стильдер | Қосетек, желбіреуішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 900 ₸




