Шоколад түсті, асимметриялық етегі бар, жоғары белді талғампаз әйелдер атлас юбкасы. Қамыттағы белдемше, біріктірілген. Пайеткалармен және моншақтармен тігілген ендірмелермен безендірілген. Жасырын сыдырма ілгек.
Кештер, кездесулер үшін тамаша шешім.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 92 см |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Атлас |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер |
| Өнімнің ұзындығы | 92 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL/3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸





