Асимметриялы жиегі бар талғампаз кешкі көйлек, жеңі жоқ атласты үстіңгі жағы спагетти белдіктерімен, алдыңғы жағында бисермен кестеленген.
Белдемше шифоннан тігілген, екі қабатты, жиегі асимметриялы макси, қара түсті.
Қосымша қара түсті шифон шарф.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қара |
| Матаның түрі | Атлас |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 87 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стиль | Жастар |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Мойындық кесу фасоны | каре |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Құрамы | Атлас, Шифон |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Көйлек ұзындығы | Асимметриялық |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸







