Әдемі, стильді сыдырмалы А-тәрізді юбка. Күнделікті, бір түсті, етегі ұзартылған, бүйірлік ендірмелермен безендірілген. Юбка орташа ұзындықта, көктем мен жазға өте ыңғайлы.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 65 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 700 ₸





