Бір бүйірлі жамау қалтасы бар, сол жақ жамбас сызығынан қиғаш бойымен үлкен құлыппен безендірілген тік дизайндағы винтажды ашық юбка.
Белдемшенің белдігі кең серпімді, бұл белдің енін реттеуге мүмкіндік береді.
Макси ұзындығы: 105 см
Матаның түрі: Созылмалы трикотаж.
Түрік өндірушілерінен.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 94 см |
| Жамбас айналымы | 119 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сары |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Стретч |
| Құрамы | Стретч Трикотаж |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Таспалар, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 105 см |
| Қалта саны | 1 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸







