Қара түсті, алдыңғы жағы терең ойығы бар талғампаз ұзын юбка.
Жібектен тұратын, биіктігі жоғары қалың мата.
Белдікте қара бойлық моншақтары бар үшбұрышты кірістіру.
Белбеу аймағында 2 см лентамен безендірілген. ринстондармен.
Алдынан ұзындығы 58 см терең бүйір тілігі.
Сыдырмалы ілмек.
Әлеуметтік іс-шараларға, салтанатты іс-шараларға өте ыңғайлы.
Өлшемі: М/L - (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Моншақтар |
| Өнімнің ұзындығы | 98 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 500 ₸






