Трикотаждан тігілген төменгі белдемшеден және үстіңгі жағы нәзік шифоннан тұратын қос белдемшелі трикотаждан тігілген қамыттағы нәзік әсерлі белдемше.
Жиегі асимметриялы белдемше. Қамыт өрісінде үлкен әсер ету үшін ринстондары бар брошь.
Сыдырмалы ілмек. Миди ұзындығы
Өлшемі: М/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Көп қабатты |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Құрамы | Трикотаж, Шелковый Шифон |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 72 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 300 ₸







