Етегінде фланы бар сәнді әйелдер миди юбкасы.
Алдыңғы және артқы жағының ортасында бір сынамен кірістіру юбкаға қозғалыс кезінде толық және ағынды тегістік береді.
Сыдырмамен жабылатын, етегі тегіс.
Өлшемі: S (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің ұзындығы | 83 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 600 ₸





