Төменгі жағында гипюрлі ендірмесі бар, оң жағында аппликациясы бар жастарға арналған үлпілдек белдемше.
Белдіктен кең қамыт, етегі асимметриялы.
Белдемше ақшыл-қызғылт түсті, сыдырмамен жабылады.
Өлшемі: М (46 - ресейлік өлшем белгіленген).
Түрік өндірушілерінен.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Аппликация |
| Өнімнің ұзындығы | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 600 ₸





