Бежевый түсті 16 жылдық сыналары бар нәзік, әйелдік юбка.
Қамыттағы юбка, қамыт аймағында қиғаш кірістірумен және ринстоннан жасалған брошьмен безендірілген.
Макси юбка, сыдырмамен жабылатын.
Тегіс жиек.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 99 см |
| Жамбас айналымы | 111 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 900 ₸






