Қара ринстондардан жасалған лентамен безендірілген бүктемелері бар жартылай жалпақ талғампаз кешкі юбка.
Белдемше кең белдікте, белдемшенің бүйірлерінде белдемшеде тығыз торлы матамен кірістіру.
Белдемше сына тәрізді етіп тігілген.
Асимметриялық жиек, Макси.
Түрік өндірушілерінен.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | L'AF |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Таспалар, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 91 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸







