Ажурлы сағыздан тігілген белдіктегі жарқын жазғы жеңіл юбка. Астарлы трапеция юбка және етегінде екі флан.
Белдемшеде түрлі-түсті орташа және кіші шеңберлердің өрнегі бар.
Орташа биіктікте.
Өлшемі: XS (42 - белгіленген ресейлік өлшем)
Негізгі түсі: Ақшыл сары
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 91 см |
| Белдемше түрі | Трапеция |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Бүрмелер |
| Өнімнің ұзындығы | 54 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 200 ₸




