Әйелдерге арналған еденге арналған ұзын юбка, жұмсақ, аққан матадан жасалған жартылай іргелес силуэт.
Белге ыңғайлы жоғары көтерілу фигураны ерекшелеп, кемшіліктерді жасырады. Белбеу кең резеңкеде, қалтасыз, тіліксіз.
Годет белдемшесі жамбас сызығынан жалтыраған тар үсті сына тәрізді белдемше.
Өлшемі: L/XL (48-50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 91 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸






