Бежевый түсті және жоғары белді гүлді блокты жеңіл гипюр матадан тігілген сыналары бар талғампаз әйелдер юбкасы.
Белдікке арналған ілмектері бар кең белдіктегі белдемше.
Сыдырмалы ілмек. Тік жиек, Миди ұзындығы.
Өлшемі: XS (42 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polens |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | Полиэстер, Гипюр |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸





