Бургундия түсті ұзын әйелдер юбкасы көп деңгейлі - 6 бүйрегі бар.
Кең қамыты бар әдемі, толық юбка.
Сыдырмалы ілмек.
Тік жиегі бар макси ұзындығы.
Түсі: Сарғылт
Өлшемі: S (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Көп қабатты |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Таспалар |
| Өнімнің ұзындығы | 94 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸






