Белдемшенің ортасында драпировкасы бар, белдемшенің бүйірлерінде алдыңғы және артқы жағында драпировкасы бар сәнді әйелдер юбкасы.
Люрекстен тігілген көлденең жолақтары бар қара түсті белдемше.
Орташа өлшемдегі кең белдік.
Белдемшенің етегіндегі шаттл талғампаздықты арттырады және романтикалық стиль береді.
Ұзындығы: Макси
Өлшемі: 3XL/4XL (54/56 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 94 см |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 87 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





