
Әйелдерге арналған қамыты бар, артқы жағы тілінген жұпаргүл белдемше
6 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:4308
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
4 сынадан тігілген және драпировкасы бар қамытпен және артқы жағында ойығы бар сәнді көктемгі юбка.
Белдігі бар белдемше, орташа биіктікте.
Миди ұзындығы. Сыдырмамен жабылатын, астары бар белдемше.
Түсі: Ақшыл сары
Белдемшенің ұзындығы: 49 см
Бел көлемі: 73 см
Өлшем: S/м (44 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/48 |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің ұзындығы | 49 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 200 ₸





