Әйелдердің әдемі тік белдемшесі
Белдікке арналған ілмектері бар қамыты бар қара белдемше.
Түрік өндірушілерінен.
Бүйір жақтаулар қалталары металл қапсырмалармен және тойтармалармен безендірілген.
Артқы ойығы бар 2 артқы сырғымалы қалта.
Миди ұзындығы, тік жиегі.
Белдемшенің ұзындығы: 60 см
Бел көлемі: 72 см
Өлшем: S/м (44 - белгіленген ресейлік өлшем)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 60% Коттон, 40% Эластан |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Сырмалау, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 60 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸






